Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni olyan...

Mit szoktatok csinálni olyan cipővel, ami töri a lábatokat?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos minden töri, csak a sportcipő nem.

Milyen módszer vált be nektek? Kalapács, vizes zokni, vagy lehetne beleragasztani a cipőbe szivacsot, vagy nem tudom mit csináljak.



2012. okt. 28. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Hol töri fel a lábad?

Lehet kapni ilyen zselés kis párnákat. Sarokra is, meg a lábujjakhoz a magassarkúhoz, hogy ne csúszkáljon benne a lábad.

2012. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A sarkamnál. Vettem olyan párnát, zselést, nem ragadt bele a cipőmbe, viszont a sarkamra ráragad :D Csak szerintem elég keskenyek.
2012. okt. 28. 18:28
 3/9 Decency válasza:
Sajnállak, mert ha a lábad fáj, akkor az egész napod, hangulatod pocsék. A bőr felsőrészű cipőt tudod tágítani (hidratáló krémmel naponta bekenni, kisámfázni és radiátorra - nem tűz forróra! - tenni 1-2 hetet)talán, de sajnos a megoldás általában "kuka". (A kuka előtt még a kalapácsos módszert is kipróbálhatod, hátha...) Nekem a gördülőtalpas cipők, szandik még jók, de ha csinoskodni akarok, akkor veszek fel nőiesebb cipőt - de széknek kell lenni a közelben - és a szatyromban van valami kényelmesebb.
2012. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden cipő feltörte régen. Azután kitaláltam, hogy 2-3 napra nagyon erősen kitömöm újságpapírral és hagyom, azóta nem töri a lábamat egyik se.
2012. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kalapácsot próbáltam, de bokacsizma, nem igazán megy bele. Ráadásul ez sem egy kifejezetten nőies darab, sportos lapos talpú bokacsizma.

Tehát tágítani kéne? De ha egy számmal nagyobbat veszek, az sem jó gondolom, mert ugyanúgy dörzsöli a sarkam, mert ott kiáll egy csont.

Most készülök sétálni menni, a tapaszt rátettem a sarkamra úgy nem fáj, ha belebújok...

De megpróbálom a kitömést!

2012. okt. 28. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk van kényelmes lábbelik boltja. Keress ott is ilyet, ahol laksz. Vannak nagyon csinos cipők is, nem csak tramplik.
2012. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Googleban Miskolcon és Pesten adta ki. Pécsen kéne :S De még keresgélek. Köszi az ötletet!

Nem értem, miért nem árul mindenki kényelmes cipőket :)

2012. okt. 28. 19:33
 8/9 A kérdező kommentje:

Megvolt a séta, még a sarokvédővel is feltörte a lábam :S

Megpróbálom lepasszolni családon belül, ha nem megy, irány vatera.

2012. okt. 28. 22:33
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagy előtte még a kitöméses, tágítós módszer.
2012. okt. 28. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!