Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok? Mi lehet ez?

Mit csinálhatok? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta néha a mellkasom baloldalán (szívem felől) néha néha szúródást érzek. De ha ellőjön akkor elég sokáig tart. Olvastam betegségekről de mindegyiknél van valami más tünet is pl. verejtékezés , levegővételkor fájdalom , stb. nekem semmi ilyen nincs. csak ez a szúródás mi lehet?

2012. okt. 29. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM LEHET,HOGY EGY KICSIT NAGYOBB A LÉPED?-MERT NEKEM nagyobb,és ha evés után becsípődik oda levegő,akkor szokott ez lenni-mozgasd ki...
2012. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hülyén hangzik,de lehetséges hogy meghúztad.Ha sportoltál,erőt fejtettél ki akkor meg is van a ludas.Ha nem akkor sincs nagyobb probléma,magnézium vas és kül. vitaminhiányok okozhatják,az apró részleges izomgörcsöt.Nem zárhatjuk ki a szervi okokat sem ezért, ha egy-két napnál tovább fennáll vagy súlyosbodik fordulj orvoshoz.

Ha kérsz egy vérvételt teljes vérképre,az megmutathatja a hiányállapotaidat.Nekem is így volt sokáig magnézium-hiányom és fájt/görcsölt egy picit(csak pont annyira hogy orvoshoz ne legyen pofám elvinni) minden héten más izomcsoportom.

2012. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bordaközi ideg csípődhetett be. Ilyen hirtelen jelentkezik.

Lehet gerincferdülés vagy rossz tartás miatt izomfeszülés következménye is.

2012. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szív aránylag középen van ,nem is bal oldalt .

Akár a levegő is megszorulhatott benned .A fájdalom máshonnan is oda sugározhat,akár a gerinctől is .

2012. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehetett a baj de másnapra elmúlt :) köszi a válaszokat.
2012. okt. 31. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!