Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vándorló duzzanat, mi lehet?

Vándorló duzzanat, mi lehet?

Figyelt kérdés
Pár hete,a bal felkaromon, a könyököm felett lett két piros, kissé fájdalmas (kb. 1-1 cm átmérőjű)folt. 2 nappal a megjelenése után 4-5 centeivel arrébb vándorolt...először ekkor kezdtem furcsának gondolni a helyzetet, de utána elmúlt. 1 héttel ezelőtt újra kezdődött, és minden NAP más helyen alakul ki a duzzanat, mindössze pár cm eltéréssel a karomon! Van, amelyik nagyon fáj, aludni és dolgozni is alig tudok. Az utóbbi 3 helyen pirosság nem is volt, csak egy enyhe, nagyon fájdalmas bőr alatti duzzanat, ami néhány óra után arrébb költözik! Senkinek nem meséltem, mert hülyének néznének, még neten se írnak hasonlóról! Mi lehet ez?
2012. okt. 30. 01:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ezt megmutatnám orvosnak, lehet valami nyirokrendszerrel kapcsolatos dolog.
2012. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!