Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megégettem az arcomat egy...

Megégettem az arcomat egy csíkban a hajsütő vassal.. Mit tegyek hogy hamar eltünjön?

Figyelt kérdés
NAgyon ég és fel van dagadva abban a csíkban...ez egy félórája történt...nem fog ugye ott maradni a helye??? röktön utána hideg vizzel megmostam és raktam rá jeget nemrég...előre is köszönöm!
2008. máj. 22. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg semmi bajod nem lesz tőle én már milliószor leégettem az arcom a nyakam meg a fülem is, olyan ügyetlen vagyok. Elfog múlni persze most fájdalmas meg csúnya de ez csak időleges. Kend be krémmel hogy ne feszüljön annyira és akkor nem fog annyira fájni.
2008. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyire égetted meg? Hólyag van rajta? Ha csak picit égetted meg, elmúlik és nem marad nyoma, de ha hólyagos és varrosodni fog, akkor van esély hogy maradjon egy pici heg. De nem hiszem hogy a hajsütő vas tudna olyan súlyos égési sérülést csinálni.
2008. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia remélem nem marad meg a heg!Biztosan nagyon fájhat.Szegény!
2008. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ALOE VERA!!! Nálunk ez nagyon bevált. Anyum a forró kályhaajtóhoz érintette a felkarját, úgy, hogy az ráragadt a vasra, és aloe vera növény levelét letépte, és a belső nedvével kenegette, és semmmi, de semmi nem látszik, pedig egy 50 forintos nagy égése volt, és pont a felkarján, ahol szintén elég érzékeny. És kb két-három hét alatt elmúlt. Semmi nem látszik. Ajánlom. Gondolom ezek a nagy koncentrátumú aloe tartalmú krémek is ugyan olyan jók, drogériában, vagy gyógyszertárban lehet kapni.
2008. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!