Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ősz szakáll normális ilyenkorb...

Ősz szakáll normális ilyenkorba? O. o

Figyelt kérdés
15éves vagyok, és 14 korom óta nő a szakállam, de amugy arc szőrzetem már mindenhol ahol kell ott nőtt, de a szakállamnál észleltem valami furát, mindig borotváltam, de egy időbe meghagytam, mint ahogy most, és az államom, ahol jön föl az alsó ajkam felé a szakáll, ott nem nő olyan sűrűn mint az arcom többi részén, és ami nő az ősz O.O na most ez normális? nem hiszem hogy pehelyszőr lenne mert ahhoz túl hosszú már.
2012. nov. 3. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Pigmenthiány.

Én speciel 11 éves koromban kezdem el őszülni.

2012. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
esetleg tenni ellene nem lehet valamit?
2012. nov. 17. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a q10+szelént. Nagymamámnak elkezdett tőle sötétedni a haja, muteromnak meg eltűntek az ősz hajszálai.Én most jóval több vagyok mint te amikor a kérdést kiírtad, és nekem is elég h*lyén nő a szakállam, nagyon ritka meg lassan is nő, ritkán is borotválkozom mert annyira lassan nő. az államnál meg a bajszom ősz vagy szőke, nem tudom megállapítani. Most akarom elkezdeni a q10-et + szelént majd, hátha bebarnul :D kb 30 éves korig termeli a szervezet és onnantól kezdve fokozatosan kevesebb termelődik, szerintem a q10 hiány okozhatja az őszülést, kinél előbb kinél később következik be.
2016. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!