Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton száraz ajkak?

Folyton száraz ajkak?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg hasonló helyzetben?


Bmit kenek is az ajkaimra, akár méz, akár ápoló szerek, ajakzsírok, semmi sem segít. Folyton cserepe, szárazak az ajkaim. Vizet is iszom.


Mitől lehet?

Mi rá a gyógymód?


Köszönöm!



2012. nov. 6. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Labelloval semmikép ne kezeld, mert annak és a többi társának pont ez a lényege. Vizet mennyit iszol? a levegő mennyire száraz ott ahol laksz? sok mindentől is függhet ami nem épp benned van.
2012. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Próbálok napi 1,5 litert bevinni,de nem mindig sikerül. A levegő sem mondhatni túlságosan száraznak nálunk...

Vettem nem rég bőrpuhítót is,de hát az sem segített,feleslegesen adtam ki rá egy csomó pénzt...


Reménykedem azért,h vki tud majd vmit tanácsolni,m elég kellemetlen már!

2012. nov. 6. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
1,5 l semmi, főleg ha meg sincs, a bőrpuhító nem hidratáló, szintén semmit nem ér. Hidratáld magad, jobbat úgyse tudsz.
2012. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én azt gondolnám,h az már jó,ha 1,5l megvan,mégse? Akkor jóval többet kellene? Mennyi lenne az ideális?
2012. nov. 6. 20:21
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én sokat iszok, még is cserepesedik. LAbellot én sem ajánlom hosszútávon, de arra bőven jó, ha már nagyon csúnya,hogy helyre hozza, utána meg naponta, v. két naponta egy kismézzel be kell kenni és nem cserepesedik többet. :)
2012. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! száraz fogkefével dörgöld át alaposan az ajkaidat, majd kend be szőlő zsirral (én sima egyszerűt használok).. :) remélem segítettem.. :)
2014. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!