Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak?

Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon kell üritenen de nem tudom kinyomni mit csináljak?
2012. nov. 6. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Beöntés vagy glicerin kúp, mindkettő szinte azonnal hat.
2012. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hashajtó?
2012. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs valami házi megoldás kupunk nincs a beöntés az fájdalmasnak hangzik
2012. nov. 6. 16:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Hashajto sincs
2012. nov. 6. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:

ne pontozz le! Nem humornak szánom. Nincs olyan kaja amitől fosni szoktál?

vagy egyél/igyál olyat amitől menni szokott a hasad vagy pedig rontsd el a gyomrodat...vagy még a gyümölcsökkel vagy tejjel kakaóval próbálkozz

2012. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tejjel probalkoztam de nem megy anyukámat mekgértem jogy hozzon kupot köszönöm!!az már biztos segit
2012. nov. 6. 18:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok az utolsó(aki az előbb is írt).

Régebben mikor nem volt kedvem suliba menni előző este egymással vegyítve ittam tejet és kólát mármint nem kavartam össze mint a limonadét csak egy korty innen egy korty onnan. Amikor nem akartam menni suliba, akkor tuti hogy nem hatott..

Mikor nem volt suliidő asszem nyáron csak viccből megcsináltam ugyanezt mert egyszerre kívántam meg mind2őt és nem tudtam dönteni. Mondtam magamban, már egy csomòszor csináltam ezt, sose ment tőle a hasam akkor most miért menne..

Nem tudom lehet hogy mentálisan befolyásoltam, de pár órán belül a WC-n kötöttem ki.. Nem akartam elhinni hogy komolyan megtörtént amikor sose ment a ahasam tőle.. Xd

2012. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na sikerült kakilni?
2012. nov. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon szépen köszönöm a tanácsokat:)
2012. nov. 9. 05:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!