Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok a fájdalom ellen tenni?

Mit tudok a fájdalom ellen tenni?

Figyelt kérdés

El kezdtem csinálni a fegyencedzést 3 hete. Nem gondolkodtam csak ész nélkül bele vágtam az elejétől. Ez a 3 hét alatt minden nap órákat edzettem, lassan a felével meg vagyok. De sajnos olyan szinten le terheltem a könyökeim hogy 3 fekvőtámasz után ordítok a fájdalomtól.

Most pedig csak tengek... Arra akarok választ kapni hogy mivel tudom enyhíteni a fájdalmat vagy teljesen elmulasztani.



2012. nov. 7. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Fastungél elmulasztja (csak receptre adják), de ettől még terheled az ízületeid ami nem feltétlen jó. A szervezted valamiért kiabál hogy nem jó csinálsz valamit. Vagy izomfájdalom a túlterheléstől. Pihenj pár napot edz mást addig.
2012. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, be fogom szerezni a kenőcsöt és megfogadom a tanácsod. 2-3 napig nem erőltetem akkor.
2012. nov. 7. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kence mellett vitamint is kellene szedned. Az ízületeid, csontjaid a kenőcs mellett sem lesznek erősebbek.
2012. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vitamint azt juttatok eleget a szervezetembe gyümölcs formájában. Valamint szedek vas, magnézium, kálcium tablettákat.
2012. nov. 7. 13:24
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyire befolyásolja, szerintem semennyire de le írom. ma van 1 hete hogy nem gyújtottam rá és el kezdtem egészségesen élni.
2012. nov. 7. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!