Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valamitől magasabbra nőni?

Lehet valamitől magasabbra nőni?

Figyelt kérdés

#magas #magasság #lehet valamitől magasabbra nőni ?
2012. nov. 7. 18:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Állj ki az esőre :D

A viccet félretéve, szerintem nem.

2012. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
az rossz , mert 18 vagyok és 160 cm :(
2012. nov. 7. 18:37
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, úgy nem gáz. Pasiként azért kissé kínos.
2012. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hát épp az fiu vagyok :( naon rosszul erzem magam emiatt
2012. nov. 7. 19:01
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nem biztos,de a hugom világéletében szotyi függő volt és 185cm lett,én meg csak 172 és fiú :/

szval egyél sok szotyit ! :)

2012. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Józsefvárosin a Gyrosos azt mondta, hogy a gyrostól magasabbra nősz.
2012. nov. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Sajnos meglehet, hogy már túl öreg vagy a növéshez :) már bocsi. Három gyerekem van, a saját meglátásom, hogy az egyikőjük azért nagyon magas, mert Humana tápszert kapott (ezt a családban már több gyereken megfigyeltük). A fiam pedig most 8 éves, elvittem az orvoshoz, mert nagyon válogatós és semmilyen zöldséget nem hajlandó enni. Az orvosnak 12 évesek az ikrei, elmondta, hogy náluk az egyik iker szintén nem eszik zöldséget és már látszik a magasságbeli különbség a másik iker javára. Olyan anyagokat tartalmaznak a zöldségek, amik a növéshez feltétlenül szükségesek és nem pótolhatók mással. Na, ezzel hál' Istennek az én gyerekemet is meggyőzte arról, hogy zöldséget pedig enni kell!!! De bármi is hiányzott eddig a szervezetedből, ez a tanács neked már eső után köpönyeg.
2012. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hát köszönöm én is rengeteg zöldséget ettem és eszek .valami mód mégsincs magasság növekedésre ? szívesen kipróbálnék bármit ...
2012. nov. 8. 17:40
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez genetika, biosz órán már említették neked. Ha a családodban is alacsonyabb emberek vannak/voltak inkább akár több nemzedékre visszamenőleg, akkor ezért nem nőttél nagyobbra.
2012. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Wundidanci válasza:
2012. nov. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!