Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lábam most megrepedt,...

A lábam most megrepedt, meghúzodott vagy mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Küzdősportot űzök,és már jó pár hónapja fájnak a sípcsontjaim,valami gyulladás lehetett,kezd enyhülni,de multhét szombaton bal lábammal rúgtam és az ellenfelem könyökét sikerült eltalálni,a sípcsontom külső felével,nagyon kellemetlen érzés volt,és tegnapi edzésen ugyan ez történt,ugyan ott megrúgtam de össze is estem a fájdalomtól,ma alig bírtam ráállni. Érzékeny arra is ha megérintem,és lábfejem mozgatására is,mintha az izmok feszülnének folyton olyan érzés.Lehetséges,hogy meghúzódott? egy rúgástól ? Ha valakinek volt hasonló,segítsen,hogy mit csinált vele,előre is köszönöm.
2012. nov. 8. 18:31
 1/1 anonim válasza:
menj el orvoshoz valószínüleg megröntgeneznek és kapsz felmentést,és valami kenőcsöt is írnak rá
2012. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!