Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Almaecet vízzel hígítva...

Almaecet vízzel hígítva valóban hasznos béltisztításra, gyomor és széklet javítására?

Figyelt kérdés
Olvastam, elsősorban fogyókúrához ajánlják, de én nem szeretnék fogyni. És nem okoz sok, netán káros savat?

2012. nov. 13. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
de sok savat okoz és ezáltal tönkreteszi a gyomrot, a belekt. több kárt csinál, mint hasznot, hidd el nekem.
2012. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A rokonságból próbálta valaki gyomorégésre, emésztési problémákra, neki bevált. Neki nem lett sava tőle, és úgy tudom, épp hogy a túlzott savtermelődést is megakadályozza. Hirtelen ezt találtam: "lúgosítja a szervezetet, mert a bennük lévő kémiai elemek segítik a lúgok termelődését, vagy másik oldalról nézve fokozzák a savak lebomlását" ( [link] nem tekintem megbízható forrásnak, de ha tényleg érdekel a téma, sok információt találsz neten, és te döntöd el, hogy melyiknek hiszel.

Az első válaszolótól kérdezném még meg, hogy neki mik a tapasztalatai, hogy ennyire elutasítja?

2012. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A link valamiért nem oda visz, ahova kellene...de ha a főoldalukon beírod a kresőbe, h almaecet, az első találat az almaecet-fogyókúrás cikk, abból idéztem.
2012. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az alma ecet, három héten keresztül, 1-2- merőkanállal vízbe, két evés között kortyolgatni, hüvelygomba ki irtására jó.

Bél tisztításra, széklet javításra, Szenna tea, de csak ritkán ami jó!

2012. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs,-evőkanál!
2012. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem több mindenre jó. De tudja valaki itt biztosan, hogy végül is savat okoz vagy éppen, hogy lúgosít? (Nem mindegy.)
2012. nov. 15. 08:08
 7/8 anonim ***** válasza:
székletedet szűztea kapszulával tudod rendezni
2012. dec. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

2.:

elnézést, h csak most, de azóta nem jártam itt, mióta visszakérdeztél. nekem nincsenek személyes tapasztalataim, az egyik ismerősom (38 éves nő), rendszeresen fogyasztott almaecetet tisztítókúrával egybekötött fogyókúra céljából. le is fogyott 12 kilót. időközben annyira kikészítette vele a gyomrát, h kórházba került miatta. azt mondták neki, h a folyamat visszafordíthatatlan, de tüneti szinten kezelhető, azaz egész életében figyelnie kell arra, mikor, mit hogyan eszik, h ne súlyosbodjanak még tovább a gyomorproblémái. nem akarok senkit sem győzködni, nem célom visszavetni az almaecet-forgalmat. egy ideig mindenütt leírtam, mert azt hittem segítek, aztán mindig voltak, akik tudományosan megcáfoltak és megnyugtatták magukat és a kérdezőt, h az almaecet egy szuper és olcsó módszer. nekem meg végülis mindegy. az én gyomorom nem fáj és mindenki azt arra hallagt és azt csinál, amit akar....

2012. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!