Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lúgositsam a szervezetem,...

Hogy lúgositsam a szervezetem, ha el vagyok savasodva?

Figyelt kérdés
konkrétan légyszi. ne mondjatok olyanokat hogy fehérjedús meg hasonló kifejezések, hanem úgy hétköznapi nyelven
2012. nov. 13. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy felejtsd el az egész sav-lúg témát, mivel egy humbug az egész.

Egyél rendesen, kerüld a sok zsírt, a sok cukrot, sót, egyél rendszeresen zöldséget gyümölcsöt. A savasodást csak azért keverik bele, mert jól hangzik, de még senki nem magyarázta el, hogy pontosan mi is savasodik el ilyenkor.

2012. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. nov. 13. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
google > lugositas
2012. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezért bővitettem ki a kérdést.
2012. nov. 13. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

1., győződj meg arról, hogy valóban el van lúgosodva. Pisi PH-ja elárulja. Vegyél Ph papírt és pisild le. Gondolom nem fog problémát okozni, hogy megnézd [link]


1-7-ig savas 7-14-ig lúgos. A Ph papír elszineződik. Karikán ott van, hogy milyen színű, milyen a Ph-ja

Lúgosítani csak gyümölccsel és zöldségfélékkel lehet

2012. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a lugositás hülyeség.Ebből él egy csomó nem normális pénzéhes természetgyógyász.Ha a szervezet sav-lug háztartása nem müködik, akkor akármennyi lugot bevihetsz, csak mérgezed magad.NEM ATTÓL LESZEL beteg vagy egészséges.
2012. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg el lennél savasodva, akkor nem itt ülnél, hanem a mentő vinne a sürgősségi osztályra. Jó esetben.
2012. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!