Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap edzésen kiment a bokám...

Tegnap edzésen kiment a bokám enyhén. Tudok rajta járni nem is fáj annyira. Szombaton tudok meccsre menni? (röplabda)

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az edződdel beszél meg. Ha nem fáj,és tudsz járni,sztem mehetsz meccsre.
2012. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha mész, fáslizd be...nekem is dettó ugyanez volt, csak nekem kézilabdában, igaz az kicsit durvább sport...bár nem tudom neked be van-e dagadva, nekem be volt...de véletlenül rosszul léptem edzésen és megint olyan érzésem volt mintha kiment volna, de 2 perc múlva el is múlt a fájdalom, viszont este hazaértem, ránéztem és be volt dagadva, viszont akkor már nem is fájt... o.O doki semmit sem tudott rá mondani, pedig ez tuti nem normális..azóta is elég rosszul lépnem és bedagad 1-2 napra...múltkor pl részegen leugrottam egy fél méteres szikladarabról egy kőre és valahogy a kő mellé csúszott a lábam...majdnem elbőgtem magam úgy fájt kb másfél percig, aztán elmúlt :) de másnap felkeltem és 3-szor akkora volt a bokám mint amúgy o.O
2012. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 intrepid ***** válasza:
Azért marha okosak vagytok, ilyesmit itt akartok tudni megoldani, látatlanban, röntgen nélkül, mondjunk véleményt. Ma kedd van, szombatig még van 4 nap. Ha szombaton reggel nem fog fájni, tudod használni, akkor játssz. Ha játék közben megfájdul komolyabban, akkor cseréltesd le magad.
2012. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!