Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minek a tünetei? Mellkas...

Minek a tünetei? Mellkas fájdalom (szúró égő, szrito, nyomo, ) nehézlevegövétel, izzadás, gyakori meleg rzet, néha fejfájás, szapora pulzus) gyomorfájás, szédelgés, étvágytalanság

Figyelt kérdés
Egészna félek h valami bajom van:meg fogok halni(infarktus)de voltam ekg-n terhelésesen sziultrahangon 3hete és minden negativ, mellkas röntgen, minden.
2009. aug. 14. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Te ne várd meg ezt, ha roszabbodik az állapotod keress fel magánorvost, és folyamatosan kérj széleskörű vizsgálatokat. Ha más nincs nézz el más orvosokhoz. És ha minden kötél szakad fenyegetőzz a betegjogiakkal.


Szomorú, hogy a rutin szerint minden beteggel lehet így bánni. Szapora pulzus? na húzzá a pszichiáterhez mer idegbeteg vagy.


Köszi, pontosan ezért jöttem ide. Na, és sajnálom a sok hozzászólást, csak már 4 éve vizsgálgatnak és most derülgetnek ki a problematikák. (Kórosan magas TSH szint, magas billirubin, lassú sebgyógyulás etc.etc.)

2009. dec. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szerintem depresszió lehet...

Figyelj a stresszre, az alvásra, és hogy legyen minden nap olyan odő amikor tudsz pihenni nap közben is.

a depreszióval izomfájdalom is jár gyakran..

2010. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mivel nincs szervi bajod,ami a jobbik eset..ez kérlek szépen valószínűleg pánikbetegség! Nekem is ezek a tüneteim és nekem sincsenek szervi gondjaim,menj el ideggyógyászatra.az majd rendbe hoz.csak nyugalom
2011. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség,sokan megijdenek tőle ami érthető is,de viszont az a jó ha a szerveid rendben vannak és a pánikbetegség igenis jól kezelhető gyógyítható. fel a fejjel és menj el orvoshoz és egy kis idő mulva ez már csak egy rossz álom marad.
2011. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok és kb. 3 hónapja vagyok pánikbeteg de gyógyszert nem szedek az orvos írt nyugtató teát!
2012. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!