Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiú vagyok, mi ez?

Fiú vagyok, mi ez?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hete vettem észre hogy először a jobb aztán a bal mellemben nőtt egy dudor, nem nagy kb 2-3 mm és azóta olyan mintha (lány) mellem lenne.(úgy értem kicsit hegyes) Nem fáj, csak ha megnyomják.Mi ez? Felvilágosító órán volt róla szó hogy ilyen kor amikor érünk (13/f) akkor kicsit megnő a mellünk, de ne ijedjünk meg stb.. mert hallottam olyanokról hogy férfiaknál mellrák

2012. nov. 14. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban nekem is volt egy rövid ideig, aztán elmúlt.
2012. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne ess kétségbe én is ugyanígy voltam hasonló koromban, ez természetes (sem rákod, sem női melled nem lesz ettől)
2012. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem évekig fájt sokszor kibirhatatlanul és 80/B meleim lettek de én lány vagyok :/
2012. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kb 12 évesen vagy 13 lehettem, nem emlékszem pontosan, de csak rövid ideig volt szinte, nagyon nem foglalkoztam vele.
2012. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális,mindenkinek így van...
2012. nov. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Áh, mindenkinek köszi, megnyugodtam.
2012. nov. 16. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nem múlt el 22f
2013. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!