Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebbe bele őrülök valaki adna...

Ebbe bele őrülök valaki adna tanácsot nekem?

Figyelt kérdés
a ciklusom 5.napján véget ért a menzeszem,rá 2-3 napra elkezdett fájdogálni a hasam hol jobb hol bal oldalon,"mindjárt megjön érzés" voltak napok mikor hányingerem volt,és folyamatos fáradtság érzettel küzdök!étvágyam pedig 3-4 napja pedig csökkent:S mire gondolhatok szerintetek?tapasztalat? jah és a nődokimhoz 2 hét múlva megyek,addigra kaptam időpontot,de addig megőrülök,hogy mire gondoljak,vagy milyen gyógyszert vegyek
2012. nov. 15. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezeknek a tüneteknek az alapján lehet terhes, lehet valami gyulladásod, vagy fertözésed - szerintem kérj azonnalra idöpontot az orvosodtól, ne két hét múlva. Viszont semmilyen gyógyszert ne vegyél magadtól, mert azzal csak ártasz.


HA végképp nincs idöpont, akkor vagy keress másik orvost, vagy menj be az ügyeletre.

2012. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ,ügyeletre nem tudok menni mert nem vagyok ide bejelentve és nagyon sokat kér az ügyeletes orvos:S a városunkban meg csak ez az egy nőgyógyász van!nem értem én ezt:S lehetek terhes és a menzesz után kezdtek el jelentkezni a tünetek?
2012. nov. 15. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!