Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki tud pszichológust? (F...

Valaki tud pszichológust? (F O N T O S)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és még tanulok. Az iskolánkba nincs pszichológus, de szükségem van egyre.

A szüleim nem tudnak semmiről nekik nem tudom elmondani. Ezért csak olyan pszichológus lenne jó aki ingyenes mivel nem rendelkezem saját jövedelemmel.

TB támogatja az ilyet?

Előre is köszönöm!!!



2012. nov. 15. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az iskolában van iskola védőnő. Keresd fel és kérd meg hogy segítsen, ő biztos tud ajánlani.Mi azt sem tudjuk, merre laksz. Nem kell részletesen elmondani a védőnőnek a problémákat csak nagy vonalakban, a pszichológusnak viszont igen !
2012. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia,a pszichológus részre nem tudok többet mondani,mint az 1.,de mit szólnál ahoz,ha egy tanárral akiben bízol megbeszélnéd a problémát,és a szüleidnek is el kéne mondanod mindenképp!Nekem is szerepe volt egy tanáromnak(meg szüleimnek,barátomnak )abban,hogy nagyjából kijöttem a depressziómból
2012. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!