Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontin, lehet tőle bajom?...

Frontin, lehet tőle bajom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kezdődő pánikbetegségem van. A dokim felírta a Frontin-t 0,25ösöet. Szedtem 1-2hétig este 1egész szemet, aztán rájöttem h nekem elég a fél is, tehát a 0,25ös felét szedem. Lehetek tőle függő? Esetleg károsíthatja a májam?

(am azt mondta a dokim, hogy akkor szedjem amikor szükségem van rá, magyarán hasra ütés szerűen)


2012. nov. 16. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
függő nem csak utána nehéz lesz egy ideig lemondani róla
2012. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 0,25-ös fele az gyenge. Én is azt szedem, ha előjön a pánikbetegségem. Van, hogy 3-4 hónapig is szedek 2x1/2-et, van hogy 1-2 hétig. Nem lehet rá szokni ilyen kis adagra. Ha jobban leszel és megnyugszol nem lesz rá szükséged. A májat nem károsítja, mert 3 óra alatt kiürül a szervezetből. Viszont, ha hagyod a betegséget eluralkodni, akkor nagyon nehéz kijönni belőle. Tapasztalatból írom. Egyébként most én is szedtem 3 hétig és most már csak este veszem be.
2012. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!