Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 Éves létemre hány kgnak...

13 Éves létemre hány kgnak kellene lennem, és milyen magasnak? Most 145cm vagyok csak .

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az első válaszoló által belinkelt kalkulátorral kiszámolod, láthatod, hogy az ideális súlyod 42,5 kiló.
2012. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsánat. 42.75 kg. az ideális súlyod.
2012. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. nov. 17. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor a magasságod teljesen átlagosnak mondható. A súlyod meg 42,75kg legyen. Ha fiú vagy akkor érd valahogyan el a 185cm-t mert nem fognak a nők szóba állni veled, ha "törpe" vagy. Én 169cm vagyok és így se állnak szóba a lányok velem pedig nem vagyok dagadt, mert 3 éve gyúrok és nem estem túlzásba, most csak szinten tartom magam. Van pénzem és szívesen költök egy lányra. Megtudom védeni, mert boxolok és "utcai harcban" is otthon vagyok. Nem vagyok izomagyu, mert rengeteget keresztrejtvényezem olvasom, sakkozom és sudokuzom vagy nem tudom, hogy hogyan írják. Nagyon empatikus vagyok és megértő. De ha kicsi vagy te leszel az utolsó a sorban. :(
2017. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 16/F
2017. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!