Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Disco után vagyok és rohadtúl...

Disco után vagyok és rohadtúl súg zúg a fülem de csak csend van körülöttem. Ha felkelek vizet inni egyáltalán nem hallom. De ha vissza fekszek igen normális ez? Ezek után már mindig hallani fogok súgást, búgást néma csendben?

Figyelt kérdés
Bunkó poéntalan TROLLOK kíméljenek.

2012. nov. 18. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
1-2 nap alatt elmúlik. Aki bulizott már, megerősítheti ezt.
2012. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez megesik néha, igaz én nem járok discokba az nem az én világom, inkább bárokba meg sörözőkbe megyek, ott is van azért hangos zene, nem is kicsit, és időnként én is voltam így vele hogy zúgást hallottam a nagy zaj végett. De ez elég hamar elszokott múlni nekem 2-3 óra és már semmi sincs belőle.
2012. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zúg, az nem vészes. Én ugyan utálom a discót, metalkoncertekre jártam régen, s nem hogy zúgot másnap, hanem konkrétan a dallamok a basszus dübörgött, mintha hallkan szólna kissé torzan a zene egy fülesben. :D aludni sem tudtam tőle, de am 1 max 2 napra elmúlik. Ne aggódj.
2012. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2012. nov. 18. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
azért zúg a füled, mert így védekezik. Elöbb utóbb halláskárosodás lesz belőle.
2014. júl. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!