Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jaj ez mitől van?

Jaj ez mitől van?

Figyelt kérdés

Mostanában nem érzem túl jól magam...szeptemberben felvettek egyetemre, és szeptember + októberben szinte minden nap hasmenésem volt, de ezt ilyen bélflóra gyógyszerrel rendbe tudtam hozni..

Az utóbbi időben a vérnyomásom is ingadozik, erős szívdobogásom szokott lenni főleg esténként (de néha hamar elmúlik)..

néha szúr csak a szívem, de a kezem viszont mindig hideg lesz, és néha a hideg is ráz egy kicsit..

Pár napja légszomj is jelentkezett.. Úgy érzem, mintha valami megdagadt volna belül a nyakamnál, és a levegőnek nincs annyi helye, hogy "lemenjen" a tüdőmbe.. :(

Sajnos világ életemben túlsúlyos voltam (kb 35 kiló extra súly van rajtam) és pajzsmirigy alul-működésem is van.

Igaz, hogy sokat stresszelek, és ha elképzelem azt, hogy nem tudok wc-re menni, akkor hasmenésem lesz (ez gondolom pszichés) az aggaszt a leginkább, hogy érzem egyszer szívrohamom lesz..

Vélemény?

20 éves lány



2012. nov. 19. 03:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj el kéne menni orvoshoz! Ha tudod, hogy túlsúlyos vagy akkor miért nem mozogsz valamit? Járj úszni, kocogni minden nap!

És másik dolog, hogy ne beszélj be magadnak ilyeneket!!

De ha ezt akarod, hogy szívrohamod legyen és ezt te már eldöntötted, hogy az lesz akkor vajon hol is van a probléma?

Ez kb olyan mint amikor valaki azt mondja, hogy ő nem ért valamihez! Pedig ha egy kicsit gondolkozna a problémán akkor rájönne, hogy ő is ugyanúgy meg tud csinálni valamit mint más, csak ő már bemagyarázza, hogy nem tudja és meg se próbálja. Meg persze a lustaság is hozzájárul.

2012. nov. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elmész az orvoshoz, megvizsgál, utána meg megnyugtat, hogy nincs semmi bajod csak bemesélted magadnak, vagy ha van valmi bajod ad gyógyszert, vagy megmondja ő is, hogy kellene mozogni RENDSZERESEN és akkor sokkal jobban éreznéd magad a bőrödben!

Az emberi test nem arra lett tervezve, hogy folyamatosan plusz terhet hordjon magán..

Meg ha jól tudom akkor az elhízás sok érrendszeri betegség

okozója is. A szívnek sokkal többet kell dolgoznia..

Ha tényleg AKARSZ akkor tudsz változtatni, de a semmittevéstől ne várj sok változást, olvass sokat a témával kapcsolatos dolgot!!!

2012. nov. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szoktam mozogni (kocogni, kosarazni,kondizni)!! Mindig elviszem a kutyákat is egy nagy sétára! De amúgy szerintem is inkább pszichés lehet a dolog..

2012. nov. 19. 15:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!