Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le eshet a körmöm?

Le eshet a körmöm?

Figyelt kérdés
Megcsúsztam a padlón és bevertem a nagylábujjamat a szekrénybe. A körmöm fele felhajlott, amit én visszahajtottam a helyére. Nagyon vérzett és most alatta egy nagy lila folt van (azon kívül, hogy irtóra fáj, és le van zsibbadva).Ha leesne, mégis mit tegyek? Kell csinálnom valamit?
2012. nov. 24. 16:17
 1/1 anonim válasza:
Én mindig beverem a küszöbbe a nagylábbujj melletti ujjamat. Hogy miért mindig azt, nem tudom... Már többször is leesett róla körmöm. Előtte elkezd vízszintesen berepedezni, ezután pedig megvastagodik, furcsa színe lesz és egyszer csak leesik. De nem fáj meg nem is vérzik. (Nekem beleakadt a zokni, úgy esett le) Azért esik le, mert már az alatta növő új, ép köröm tolja le. Nem lesz tőle semmi bajod és nem kell neki semmit sem csinálnod. Kb 2 hónap volt vagy talán egy kicsit több míg teljesen megnőtt az új köröm.
2012. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!