Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy szalmonellát kaptam?

Lehet, hogy szalmonellát kaptam?

Figyelt kérdés
2napja majd 40 fokos lázam van,folyton megy a pocim (óránként) és mindemelett még a hányinger is kerülget. Félek dokihoz menni,mert (őt ismerve) rögtön beutalna a kórházba...:(( Szedek gyógyszert,amitől elvileg elkéne mulnia ennek az egésznek,de nem történik semmi... Sőt miután beveszem a gyógyszerem, egyből hasmenésem van :S
2009. aug. 17. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy micsodát kaptál, de ez súlyos, majdnem életveszélyes probléma, sürgősen (még ma) fordulj orvoshoz! A sok hasmenés miatt fennáll a kiszáradás veszélye, ilyenkor nem vény nélküli gyógyszerek kellenek, hanem egy orvos, aki megmondja, mi a teendő! Ha beutal, beutal, az életed múlhat rajta.

Amit mondok, nem vicc! Egyébként mielőbbi gyógyulást kívánok!

2009. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát azért ez nem vicc, szerintem menj orvoshoz... Nem tudom miért baj, ha beutal a kórházba, gondolom nem viccből teszi. Ne várd meg szerintem még a mentő visz kórházba, menj orvoshoz!
2009. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz a kórháztól? Ott legalább tuti meggyógyítanak, ha nagy a baj, közel a segítség. Menj azonnal orvoshoz, mert ez elég súlyosnak tűnik. Ráadásul ha nem mész kórházba, akkor másokra is ráragaszthatod a betegségedet ha fertőző. Remélem ezt nem akarod.
2009. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

inkább menj két lábon kórházba ha kell,minthogy a mentő vigyen be.Egyébként ettél nyers tojást mostanában?Ha nem,akkor a szalmonella kizárható.A szalmonellát nyers tojástól lehet elkapni,nekem tavaly sikerült.A tüneteim ezek voltak:hasmenés(szó szerint,ha megettem egy ropit 15p múlva rohantam a wc-re és ki is jött belőlem),hányás,hányinger,magas láz(38-39°C),erőm nem volt,csak feküdtem naphosszat és falfehér voltam.


Sürgősen menj orvoshoz,ez nem vicc,bármi probléma lehet és mint tudjuk minél hamarabb fordulunk orvoshoz annál hamarabb gyógyulhatunk meg:)

14/L

2009. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!