Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szörnyű baj történt! Ez miatt...

Szörnyű baj történt! Ez miatt bevettem anyukám FRONTIN-jából egy fél szemet. Mennyi idő múlva fog hatni? Nagyon ideges vagyok, remegek sírok. Jó lenne ha eltudnék aludni, holnap a toppon kell lennem.19 éves vagyok

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Úgy gondolom nem kéne feltétlenül gyógyszerekhez nyúlni, ha valami probléma adódik az életedben. A fél szemtől nem lesz semmi bajos, szerintem meg sem fogod érezni. Többet meg ne vegyél be! Írd meg privibe, hogy mi a baj!
2012. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne szedegess frontint mert nem segít max abban hogy holnap véletlenül se légy a "toppon".

Nekem is írtak fel mikor idegösszeroppanásom volt, csak fájt a fejem tőle és még rosszabb kedvem lett.

Panaszkodd szépen ki magad, egyél egy kis magas kakótartalmú csokit, sokkal többet fog segíteni.

2012. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom bagatellizálni a dolgot, mert a gyógyszer az gyógyszer, de legyél nyugodt ez egy egészséges fiatal szervezetnek az égvilágon semmi bajt nem okoz, max némi nyugtató hatása lehet, de az se biztos hogy észrevennéd, ha nem figyeled árgus szemekkel magad.

Készülj nyugodtan, ne ezen emészd magad!

Szörnyűségről szó sincs!!!

2012. nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!