Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnatok ajanlani jo diabetolo...

Tudnatok ajanlani jo diabetologust?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

A diabetológusok 99%-a maradi gondolkodású, megdőlt egészségügyi és táplálkozási teóriákra képzett, és nem képesek egészséget hozni a betegeik életébe, csak élethosszig tartó gyógyszerezést..


Biztos hogy ilyet keresel? Csak mert vannak működő alternatív megoldások..

2012. dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Flector 67 ***** válasza:
Például milyen alternatív megoldást tudnál ajánlani egy 1-es típusú cukorbetegnek?
2012. dec. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Te mit ajanlanal inkabb?

2012. dec. 9. 10:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Kezdjük a nyugati tudományokkal. A táplálkozástudományunk már eljutott olyan szintre, hogy paleoit nevű étkezési elvekkel 1TD esetén a napi inzulin lövések mennyisége drasztikusan csökkenthető, ahogy a hiper-hipoglikémiás rosszullétek száma is.


Létezik ennél is ígéretesebb módszer, csak azt nem tudom megfelelő forrásokkal és érvekkel megerősíteni.

Akupunktúrával a különböző típusú cukorbetegségek jól kezelhetők. Lehet, hogy az 1TD komoly élethosszig tartó rendszeres kezelést igényel (nem tudom hogyan van a kezelés és tényleg ismételni kell-e őket) de még ez is nagyságrendekkel hatékonyabb, jobb eset mint a napi inzulin szurik. Én a Wudang Shan Taoista kungfu és Hagyományos Kínai Gyógyászati egyesülettel állok kapcsolatban, itt nagyon jól képzett emberek tudnak segíteni különféle betegségeken, problémákon - vagy azok megelőzésén.

2012. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*a 'komoly' kezelést ironikusan értettem, természetesen drága gyógyszerektől mentes, jóval természetesebb kezeléseket értettem alatta.
2012. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Flector 67 ***** válasza:
Szóval nem tudod, hogyan van a kezelés, de jó, olcsó és hatásos. Hát persze...
2012. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. Azt írtam, de nyilván nem jött le, hogy a hivatalos és jól dokumentált módszerek közül, orvos ismerősök által is igazoltan a paleó az ami gyógyítja illetve saját inzulin termelés nélkül határozottan jól hat bár nem gyógyítja a cukorbetegséget, és ezekről bármikor bárkinek az eredményeket, tapasztalatokat át tudom küldeni, meg lehet nézni, lehet gyógyulni..


Illetve vannak keleti gyógyterápiák, amikről nincsenek ilyen forrásaim, nem én ismerem az akupunktúrával kezelt embert, de van rálátásom a betegség keleti kezelésére (akupunktúra + táplálkozás) és ki lehet próbálni ezt is.


2 alternatív út, mindkettő hatásosabb mint az ész nélküli gyógyszerezés. Így gondolom elég világosan fogalmaztam.

2012. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Flector 67 ***** válasza:
Az adagot lehet csökkenteni, elhiszem. De 1-es típusú diabetszt nem gyógyítasz meg (sajnos).
2012. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ó, ezt én is sajnálom. Nem mindegy az életminőség, mennyire nem gyógyítják meg (én semennyire, nem az én szakterületem, egyelőre biztosan nem).


De az itteni orvosok a 2. típusú cukorbeteget sem fogják meggyógyítani, sőt ha a dietetikuson múlik akkor a betegek száma is az egekben lesz.

2012. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!