Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Külföldi gyógyszerekben,...

Külföldi gyógyszerekben, gyógyeszközökben jártas valaki?

Figyelt kérdés

Németországba utazom fél évre, és szeretném a segítségeteket kérni, aki ott esetleg kompetens ez ügyben, hogy mit érdemes kint venni, ha esetleg rámtör a fájdalom (eléggé hátfájós vagyok én is). Vagy mit tanácsoltok, inkább szerezzek be rá itthon előre valamit?

Eddig termálfürdőbe jártam, vagy gyógymasszőrhöz, ha már elviselhetetlen volt a fájdalom, de tudtommal az kint elég ritka (a fürdő) és drága is, idegen masszőrhöz pedig nem merek elmenni. Segítségeteket előre is köszönöm!


2012. dec. 6. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A legokosabb, ha elöször viszed magaddal a megszokott gyógyszereidet, hogy ha eleinte kellene, legyen kéznél. Utána ha a gyógyszer eredeti csomagolásával bemégy bármelyik gyógyszertárba, ott tudnak azonos hatóanyagú szert ajánlani, és ha szabadon kapható, akkor adnak is. Ha komolyabb szerek, akkor ott orvossal fel tudod iratni, és utána a receptet beváltani.


Ha gondolod, privátban ird meg, hogy miket szedsz, akkor megnézem, hogy találok-e itt olyan hatóanyagúakat, és ha sikerül, akkor megirom a gyógyszerneveket.

2012. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szegedi Kata válasza:
Hátfájára én a ThermaCare termékeit ajánlanám! Nekem nagyon nagyon sokat segített. Hővel kezeli a fájdalmat, gyógyszertárban vény nélkül lehet kapni, úgyhogy a beszerzéssel sincs macera. Szerintem a termál fürdő plusz 1-2 csomag ebből a termékből hosszú távon segíthet :)
2012. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!