Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy ideje rengeteg pattanás...

Egy ideje rengeteg pattanás jött a hátamra, a dekoltázsomra, és 1-2 a homlokomra. Azt is megfigyeltem, hogy több folyadékot kívánok. Összekapcsolható?

Figyelt kérdés

Már tavasz óta rengeteg vizet iszok naponta,suliban 3x-4x töltöm újra a kis fél literes flakonomat,ha hazajövök még pluszba 2 másfél literes vizet.Persze nem minden nap,de sokszor van ez.Oké,egészséges a 2-3 liter víz naponta,de ennyi?Gyanakodtunk arra,hogy esetleg cukorbeteg vagyok.De megmérték a cukromat,teljesen normális.Elmentem vérvételre,ott is teljesen normális volt az az érték.

Na meg,a pattanások...rengeteg van...már mindent csinálok...élesztőt eszek,csak egy kis csipetnyit,sőt élesztős pakolást is csinálok az arcomra hetente 1x (összekeverem mézzel az élesztőt,arcra kenem,10 perc,majd ledörzsölöm és lemosom.)Ez egy kicsit jó rá,de ez az arcom.

Mit tehetnék még?

Itthon "szabadítsam fel" a hátamat egy kicsit?(felveszek egy toppot...)



2012. dec. 6. 18:49
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy a rengeteg folyadék ellenére is szomjas maradok.
2012. dec. 6. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!