Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen az iskolapszichológus?...

Milyen az iskolapszichológus? Ti voltatok iskolapszichológusnál?

Figyelt kérdés

Többször fogad vagy aztm külön kell kérni, hogy legközelebb is találkozznk?

Még nem voltam. Állítólag 25 éves férfi...én 19 éves lány vagyok. Kissé tartok tőle...



2012. dec. 6. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De mi, küldtek vagy te kitaláltad hogy elmész vagy hogy?
2012. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kulcsszavaid között elárultad magad! A magányra a társaság a megoldás, de ha te ilyen társaságra vágysz...
2012. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kösz, hát nem hazudtolják meg magukat a válaszolók...


1. magamtól. csupán ki akarom kérni egy szakember véleményét. Mostanába minden összejött és nem akarok megzakkanni...


2. Igen, de hiába írok ide kisregényt senki sem fogja elolvasni, de ha ennyire részletezzem akkor tessék: magányos vagyok, a barátaim elfordultak tőlem, a suliban maximalista vagyok, a szüleim válnak, a barátom szakított velem és néha öngyilkos gondolataim vannak.


tessék parancsolni!

2012. dec. 6. 20:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lényeges hogy 25 éves férfi? Ezt ő is meg fogja kérdezni ha van egy kis esze:-)


Dumcsizz velünk, majd mi kielemzünk.

2012. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát semmi csak félek hogy nem úgy beszélek majd vele, mint egy idősebb fazonnal..
2012. dec. 6. 20:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi indokolná hogy vele másképp beszélj mint egy idősebb fazonnal?:-)
2012. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát gondolom még nemrég kapta meg a diplomáját és nem eléggé tapasztalt vagy nem tudom. Inkább az, hogy 'majdnem' egyidős velem és hogy mégis vadidegen és ha Mérleg jegyű, hát akkor meghalok.
2012. dec. 6. 20:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem voltam annó, de az unokatestvérem iskolapszichológus.

Ő sem rég diplomázott, de szerintem ez nem mérvéje annak, hogy mennyire ért a dologhoz.

MInt ismerős mondom, hogy az ilyen emberek csak segíteni akarnak, nem kell tőlük félni.

Általában az iskolapszichológushoz egyébként akármikor bemehetsz, amikor bennt van (tehát szünetben vagy lyukas órában is), nem kell időpontot kérni. Viszont ha valami problémád van és az nem az iskolával kapcsolatos, akkor általában ad külön időpontot és ilyenkor nem az iskolában, hanem egy központban találkoztok majd, egy irodában. Ez azért van, mert hivatalosan az iskolapszichológusnak az iskolával kapcsolatos dolgokban kell segítenie, és ha kiderül, hogy pl. csupán magánéleti problémád van, ami nem hat ki az iskolai teljesítményedre, akkor azt hivatalosan nem tárgyalhatja az ott töltött ideje alatt.


Szerintem tényleg ne félj tőle, tuti rendes lesz!

2012. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugy tünik, hogy eleg rossz lelki allapotban vagy, es az iskolapszichologus jo ötletnek tünik. A helyedben nem töprengenek az orvos eletkoran. Nem randevura keszülsz, igaz? Nyilvan, minel idösebb egy orvos, annal több tapasztalatot szerez. De minden idös orvos volt egyszer palyakezdö, es jo elmeleti kepzesben reszesült, es szereti a valasztott orvosi palyat, motivalt, a celja, hogy segitsen az embereknek, akiknek pszichikai problemai vannak. De megis: en nem titkolnam el az orvos elött, hogy foglalkoztatott az eletkora (es a neme). Egyebkent a nögyogyasz orvosom kb. ugyanannyi idös mint en, meg helyes is raadasul, es nagyon sarmos. De nem tolakodo, es ami a lenyeg, erti a munkajat, a hivatasat. Talan mas szemüveggel neznek az orvosomra, ha szolo lennek, nem tudom. De az en nöorvosom hazas, ugy hogy kezeket el: nekem a nös ferfiak tabuk. (Illetve minden ferfi a ferjemen kivül.) Vissza a te temadra: egy jo orvos a pacienseben elsösorban nem a nöt (ill. ferfit) latja, hanem az embert, aki orvosi segitseget igenyel. Ha megis zavar az orvos fiatal kora, akkor keress egy idösebb nöi pszichologust.
2012. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen! pozitívan értékeltem minden hiteles választ! Köszönöm!:)
2012. dec. 7. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!