Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a pattanásaimmal?

Mit csináljak a pattanásaimmal?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és rengeteg van. Van rá mindenféle kencém, voltam kozmetikusnál, de mindig újabbak jönnek és nem tudom mit egyek, mit ne egyek.. ötletek?
2012. dec. 7. 16:06
 1/3 anonim válasza:
Nekem is nagyon sok van..vegyél speciális szappant rá és minden nap 3x mosd át vele az arcod. A maskok a fiatal bőrre rossz hatással vannak,ezért ezek helyett keress az interneten valami természetes maszkot rá..Tinikor..-.-
2012. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt leírják mit ajánlott enni és kerülni:

[link]

2012. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz. Nekem is hasonló problémám volt, amire kaptam gyógyszert, melynek ha jól emlékszem Roacutan volt. Nagyon hatásos, csak eléggé brutális volt... Azóta sem nagyon jöttek elő a pattanások. Táplálékomat nem kell válogatnom.
2012. dec. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!