Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idős apukámnak gyógyhatású...

GeriAntal89 kérdése:

Idős apukámnak gyógyhatású ajándékot szeretnék. Ötlet?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy fura ötlet, de arra gondoltam, hogy az idős apukámnak mindenféle egészséges dologból rakok össze ajándékcsomagot karácsonyra. Mindenféle spa cucc mellé keresnék olyan gyógyszermentes terméket, ami jó hát, nyak és derék fájásra. Szegény papi ezektől szenved, de eddig semmi jó alternatívát nem találtam. Fontos lenne, hogy ne kelljen felíratni orvossal, mert ugye ajándékba lenne így az orvoshoz nem akarom leküldeni!
2012. dec. 8. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán a Termacare, amit reklámoznak. Viszont akkor szerintem az lenne a legjobb, ha fizetnél neki pár napot egy üdülőbe, vagy egy bérletet valamelyik gyógyfürdőbe, ahol súlyfürdőket vehet.
2012. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A nagy Svédcsepp nagyon sok mindenre jó. Külsőleg és belsőleg is használható.
2012. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Anyukámnak is fájt mindene, én mágneses derékaljat vettem neki.

Ez egy báránybundás alátét, a lepedő alá teszi és a benne lévő mágnes csíkok enyhítik a fájdalmakat.

Nagyon klassz, azóta már mindenkinek van a családból.

Hypermarketben vettem. Akcióban 6000 körül volt.

2012. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Figyelj! Idős apukádnak fájdalmai vannak. Most vagy ismertlenek ad hoc ötletei alapján veszel ezt azt, ami lehet, hogy többet árt, mint használ. Vagy csinálhatnád, hogy vszel egy ajándékutványt. Mondjuk egy neves magánrendelőbe, ahol az ajándék az hogy profin kivizsgálják és ajánlatot tesznek arra, hogy mit kéne venni. Pl.: www.bhc.hu
2012. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2012. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Annyi pénzem sajnos nincs hogy üdülést vagy bármi bérlet félét kihozzak belőle :(

A termacareről viszont hallottam már, de ezt is csak ajánlotta valaki. Tudtok róla mondani valamit? Próbálta már valaki?

2012. dec. 9. 09:14
 7/17 anonim ***** válasza:
2012. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hú ez jónak tűnik köszi szépen :)

Személyes tapasztalata esetleg van bárkinek? Vagy ez most nem az a korosztály?

2012. dec. 10. 16:58
 9/17 anonim ***** válasza:
Gagyi táplálékkiegészítő, méregdrágán, klinikai vizsgálatok nélkül.Hajrá!
2012. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha öregkori, megfáradt ízületi fájdalmakról van szó, akkor arra tényleg nagyon jó a gyógyfürdő bérlet, vagy ha nem szeret kimozdulni ilyen hidegben, vagy nincs neki a közelben, akkor elég a Thermacare, azt otthon is használhatja és segít is neki hosszabb távon megszabadulni a fájdalomtól. Viszont ha komolyabb a baj, gyulladás esetleg, akkor mindenképp forszírozd, hogy forduljon orvoshoz, mert az a biztos.
2012. dec. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!