Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Síelésre milyen gyógyszereket,...

NagyAnna87 kérdése:

Síelésre milyen gyógyszereket, elsősegély dolgokat csomagoljak?

Figyelt kérdés
Karácsony után síelést tervezünk a családdal. Tavaly is voltunk, de az első nap nagyon meghúztam a derekamat, úgyhogy szinte végig a szálláson ülhettem. Tudtok valami instant megoldást az ilyen helyzetekre, amivel esetleg előre fel tudok készülni? Nem akarok idén is így járni. Jöhet minden tipp! Köszi
2012. dec. 9. 09:22
1 2
 1/18 Szegedi Kata válasza:
Izomhúzódásra mindenféle sportkrémet meg melegítős hőtapaszt tudsz betárazni :) Egyik se kerül egy vagyonba, de elég jók! Ja és fáslit :) Sik sikert, jó telelést
2012. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha előtte kicsit rásportolsz,bemelegítesz,avval elkerülheted az ilyeneket!Előző válaszoló!Bocs, de szemet szúrt valami! Melegítős hőtapasz? WoW! :) Kellemes síííííízést! Hova mentek?
2012. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát alapvetően az edzettségemmel nincs gond mert táncos vagyok, de ezzel egyidőben iszonyú peches is, úgyhogy a betonon is simán elhasalok, nemhogy csúszós terepen, innen a tavalyi húzódás :/

ez a hőmicsoda engem is érdekelne!!!!

btw Franciaországba megyünk :)

2012. dec. 11. 17:47
 4/18 Szegedi Kata válasza:

Húha de jó nektek :) Jó síelést előre is :)

Hőtapasz... hát biztos láttátok már a tv-ben :) ilyen speckó természetes hővel kezeli a derék, hát, stb fájdalmat :) gyógyszertárban, vény nélkül lehet venni, tök jó cucc, nincs mellékhatása és mivel melegítős, síelésnél duplán praktikus lehet ;)

2012. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 ivett.seres válasza:
pont erről a hőtapaszos dologról keresnék én is bővebb infót ha tudtok adni :) ára, mellékhatásai - ha van - illetve az érdekelne, hogy tényleg bio dologról van szó? köszike
2012. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Szegedi Kata válasza:

Mondhatjuk biónak igen, mert nem gyógyszeres, hanem vmilyen természetes hővel hat :)

1-2 ezer forint egy doboz, két db egyszerhasználatos pánt van benne, és mellékhatásról amúgy nem tudok, legalábbis én nem hallottam ilyesmit :)

2012. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
tök jó, köszönöm szépen a segítséget :)
2012. dec. 22. 09:57
 8/18 anonim ***** válasza:
gyógyszertárakban tudom megvásárolni???
2013. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
én mindent meg tudtam venni gyógyszertárban! A nagyobbakban biztosan megtalálod :)
2013. jan. 8. 20:30
 10/18 anonim ***** válasza:
Meg lehet egyébként már az interneten is rendelni. Ha valaki lusta. :)
2013. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!