Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyinek kéne lennem kicsit...

Mennyinek kéne lennem kicsit "stabilabb" megjelenéshez?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok. kb 181 cm és 75 kg. mondanátok azt hogy ez tök ideális, miért nem vagyok én megelégedve DE ez nekem nem megfelelő, vékonynak érzem magam. komolyan mondom szinte mindenki meglepődik hogy lehetek én ennyi ilyen vékonyan. a többieken észreveszem sokkal jobban látszik rajtuk, a kevesebb is, majdnem ugyanekkora magassággal. ezért szeretnék hízni. nem bánnám én ha zsír jönne fel, mert nem egy dagadt állat akarok lenni de nem tudom mennyinek kéne lennem hány kg-nak hogy kb azonos nagyságrendűnek nézzek ki mint a korombeliek. édesapám is elég pocakos, mondjuk ő alacsonyabb és a fél életét le is dolgozta, de nekem ilyen magasan nem tudom valaha is lesz esélyem hogy "testesebb" legyek ha nem is gyúrással mert lusta vagyok hozzá de kajával felszedni.
2009. aug. 21. 13:00
 1/3 gyumike ***** válasza:
Szia! én 18 éves lány vagyok, és hasonló problémáim voltak.. néha úgy érzem vannak is... de nálam megoszlik, hiszen valaki azt mondja pont ideális a sulyom a magasságomhoz, van aki azt mondja sovány vagyok. én magamat is soványnak érzem 187cm/ 70kg vagyok ... mindenesetre ne hidd azt hogy a zsíros ételektől jobb lesz, mindenképpen törekedj arra, hogy változatosan étkezz, és vannak a patikában természetes étrendkiegészítő tabletták, amelynek nem a teltség érzett lesz a hatása! és mindenesetre a rendszeres testmozgás sem ártalmas! :)
2009. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyolyan 5, max 10 kilóval lehetnél több.

ha kondizol mellé, akkor mehet a 10 kilo, azúgy elég jól nézne ki.

2009. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem inkább 10kiló,mint 5,mert egy 181 centis "jóerőben" lévő embernek legalább 90 kg-ot kéne nyomnia,természetesen nem edzőterem nélkül...
2009. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!