Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A meghalt kaposvári kisfiú...

A meghalt kaposvári kisfiú óta mindig rémálmaim vannak, igaz megis rázott az eset eléggé meg amiket ugye megtudtunk. Mit tudjak csinálni hogy elmúljanak a rémálmok?

Figyelt kérdés
Folyton értelmetlen rémálmok kínoznak, 1x volt hogy Bencével álmodtam de abba az álmomba láttam az esemény elejét, pontosabban hallotam hogy félelmébe mennyire kapkotta a levegőt és rögtön felriadtam :'( Járok pszhiologushoz hetente 1x próbálom feldolgozni a történteket de nehezen megy... :( :(

2012. dec. 11. 23:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok! Nem olyat aki csak viccet csinál ebből!
2012. dec. 11. 23:37
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Az élet szörnyű és kegyetlen, Te legalább ezt komolyan érzed.

Járj önvédelem (harcművészet) edzésre, készülj fel.

2012. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha lenne rá pénzem, de most is félek lefeküdni mert minden este valami hülye rémálmom van aminek értelme sincs egyáltalán :'(
2012. dec. 11. 23:42
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Menj el pszichológushoz, komolyan mondom. Nem bántásból, de ez elég beteges.
2012. dec. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is dilidokihoz kell járnod, mert ez nem normális hogy így érzel.
2012. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy járok -.-" csak a rémálmaimmal vannak bajaim, úgy lelkileg nyugodt vagyok... csak amiket tudok az nem had nyugodni!
2012. dec. 11. 23:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd annyira magadra... az egész világot nem mentheted meg, nem veheted el mások fájdalmát, nem szenvedhetsz és félhetsz helyettük. Engem is megríkatott a hír, hogy csak a holtestét találták a kis Szita Bencének, én is végig reménykedtem, hogy csak elcsavargott a kis barátaival, aztán nem mer hazamenni...


Igen, embertelen lehetett szegénykének az utolsó órája... de már túlvan rajta, már nem szenved többé. Te se tedd, ne éld át újra meg újra az ő kínjait. Tudatosan ne hagyd az ilyen tragédiákat az agyadba férkőzni. És igen, sportolj, mindegy is, hogy mit, de ha rád jön ez a hangulat, amikor nem tudsz mások miatt nyugodtan lenni, akkor fuss, tornázz, biciklizz, hajtsd ki magad fizikailag, akkor majd nyugodt lesz az álmod.

2012. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jár már dokihoz..


Nem tudom mennyi idős vagy.

Én mondjuk úgy, hogy fiatal de már bőven nem tapasztalatlan. Írok egy kicsit, rövid távon ez nem fog segíteni neked, de hosszú távon tanulságos lehet.


Én jó sok éve, gyakorlatilag már 18 éves korom előtt is próbáltam egyfajta szellemi keménységre nevelni magam. Nem arról van szó, hogy ne tudnék akár még ma is egy kicsit parázni mondjuk egy horrorfilmen, de elhanyagolható.

Na most, én sokat néztem (azért nem ebből állt a gyerekkorom! :D) puruttya extrémet, ahol jól megismerkedtem a halál képi megjelenésével, láttam hogy bizony van ilyen. Néha kicsit nehéz volt, de el kellett fogadni. Csúnya, ijesztő, szomorú, gyomorforgató: de ebben élünk mint már írtam.


Harcművészettel régóta foglalkozom, az egyik komoly hagyatékuk a harcművészeteknek az a komolyság, amivel szembe kell tudni nézni a rossz dolgokkal. Erről többet kéne beszélgetned.. furcsa hogy a pszichológus nem tudott még segíteni, kevés a heti 1 terápia. Családtagok, barátok segítségét is kérheted.


Utolsónak pedig: gondolj arra, a Bence srác mit élt át. Na hozzá képest istenes helyzetben vagy, viszonylagos biztonságban. Uralkodj kicsit magadon! Majd ráérsz szorongani ha tényleg baj lesz, addig vegyél erőt magadon, nézz szembe a félelmeddel.

[link]

2012. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Gondolj bele, milyen érzés ez annak aki ismerte is Bencust. Borzalmas. Nem vagy ezzel egyedül, majd remélhetőleg jobb lesz egy idő után.
2012. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én Kaposvári vagyok és látásból ismertem.

14f

2012. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!