Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasfájás, narancssárga nyákos...

Wincho kérdése:

Hasfájás, narancssárga nyákos széklet. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Néhány napja reggelenként fáj a hasam, nincs székrekedésem, nincs hasmenésem, vért nem vettem észre rajta, annyi, hogy néha volt olyan, amikor reggel fájt a hasam, majd muszáj voltam kimenni a wc-re (azt hittem, hasmenés lesz) annyira kellett, de egyáltalán nem ment a hasam. Ma pedig a székletemen olyan takonyszerű, narancssárga váladékot vettem észre. A székletem normális barna, csak a nyák narancssárga rajta .A héten voltam az orvosnál, mondtam, hogy fáj a hasam, kicsit megnyomogatott, de nem mondott rá semmit. Kértem vérvételes beutalót (szemgyulladás miatt). Vérvételben benne lesz, ha gond van? Nem fogytam, sőt, még az étvágyam jobb, mint eddig.
2012. dec. 12. 08:54
 1/1 anonim ***** válasza:
vagy tejcukor allergia. Ki kell vizsgáltatni. A tejcukor allergiára olajos nyákos széklet jellemző! Gasztroenterológusnál kell kivizsgáltatni. Ha tönkre megy a vékonybél a laktóz allergiától, akkor a szervezet ellenálló képessége csökken, //nem szívódik fel a tápanyag, csak a gyomorból a zsír// szervezet éhezik. Könnyen válsz majd beteggé , influenzától kezdve sok minden lehet
2012. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!