Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha nagyon izzad...

Mit tehetek, ha nagyon izzad a hátam?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és nagyon zavar, hogy a meleg idöben rövid időn belül foltosodik a pólóm. Hónaljban teljesen normálisan izzadok, ott semmilyen problémám nincs, a lábamon sem, egyedül a hátamon. Valamilyen gyógyszertárban kapható terméket lehet háton is alkalmazni, nem csak hónaljban? Vagy más ötlet?
2008. máj. 28. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
izzadni tulajdonképpen hasznos dolog, de ha téged ennyire zavar, akkor szórhatsz rá hintőport, vagy vegyél fel 100% pamut fölsőt ami jól szellőzik, vagy mondjuk olyat aminek nincs hát része csak meg kell kötni talán ez a legjobb megoldás. Az én hátam is izzad és fürdőuhában járok mindenhova nyáron meg nyakbakötős topokban!
2008. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hintőport próbáltam, valamivel jobb az elején, de kb. 10 perccel hosszabbítja meg a foltmentességet. Az a baj a másik tippel, hogy inkább alul izzadok jobban, mondhatni, hogy deréktájon (ott jobban hozzám tapad a felső). De köszönöm szépen! :)
2008. máj. 28. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Hordj lazább felsőket.Ilyen melegben sztem mindenkinek folyik a hátán az izzadság.Ne testhezsimulós felsőket vegyél fel,mert azok tényleg nem is szellőznek annyira meg tényleg cickibb ha átázik.És ne műanyagokat.Nekem nagyon beválltak az indiai géz alapu felsők.teljesen kényelmes és aranyos viselet.Ha gondolod te is tudsz magadnak varrni ilyet.
2008. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!