Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel tudnám enyhíteni a...

Mivel tudnám enyhíteni a megterhelés hatására kialakult kézfájásomat?

Figyelt kérdés
Elkezdtem tegnap dolgozni, könnyű fizikai munkáról van szó, de nem voltam hozzászokva. Így lefekvés előtt 10 perccel elkezdett fájni a kezem (felkar+alkar+kézfej). Sajnos eléggé fájt ahhoz hogy 3 órán keresztül ne tudjak elaludni tőle. Még most is fáj, pedig ma is mennem kell majd 8 órában dolgozni. Lehet valahogy enyhíteni a fájást?

2012. dec. 22. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A C vitamin jó az izomlázra. De ha inkább ízületi fájás akkor Milgama nevű gyógyszert javaslom ez is vitamin keverék kicsit drága kb2500ft. De jó!
2012. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még a feketenadálytő kenőcs is jó izomhúzódásra vagy ütések okozta fájdalomra. Nekem mikor elütött egy autó akkor ajánlották és nagyon jó volt de az izom terhelés okozta fájdalmakra is jó.
2012. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!