Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Viszket a gipsz alatt mit...

Viszket a gipsz alatt mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még csak 5 napja van a gipsz a lábamon de ma reggel óta hihetetlenül viszket mit tegyek?

2012. dec. 22. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
kötőtű! istenien lehet vele vakaródzni :)
2012. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja de a száraz gyenge bőrt 1 pillanat alatt felsérted vele és mehetsz le vetetni fertőtleníteni új gipszet felrakatni ....
2012. dec. 22. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen kötötü,esetleg fakanál... :)
2012. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Èn egyszer sem sértetem fel mikor az újjamtól könyékig gipszben volt a kezem...
2012. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Háromszor volt eltörve a lában, hidd el, tudom, mit beszélek. Kötőtűnél jobb nincs. Még a fakanál is okés lehet amúgy, de nekem az nem vált be. Ja, és nem döfködni kell...
2012. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hurkapálca. :)
2012. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 -pandy- válasza:

Volt amelyiknél tűrtem..egy ideig. :-D

Volt aminél levágtam a gipszet..


Egyik sem segített. :-D

2013. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nektek a fekvő és járógipsz között csináltak röntgent, vagy csak feltették és kész?
2013. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
természetesen, minden gipsz cserekor vagy levételkor csináltak
2013. márc. 26. 14:49
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Próbáld meg óvatosan egy kicsit megmozgatni a lábadat a gipszben. Általában előre-hátra vagy forgatva egy nagyon picit tudod mozgatni a lábadat, ami nem sok, de ahhoz elég, hogy óvatosan megvakard (bár inkább megdörzsöld) a lábadat átmenetileg enyhítve a viszketést.

Ez a módszer saját "fejlesztés", akkor találtam ki, amikor a kezem volt vállig gipszelve és az alkaromat sehogyan nem tudtam megvakarni. Aztán később hosszú lábgipsznél is bevált.

Ha nem segít, akkor marad a kötőtű :)


Egyébként kitartás, nekem az a tapasztalatom, hogy az első hét vége és második hét eleje a legrosszabb. Nekem után már nem szokott viszketni (sajnos elég nagy tapasztalattal rendelkezem).

2013. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!