Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha elkezdték hívni a mentőket,...

Ha elkezdték hívni a mentőket, de még kiérkezés előtt elmentem a helyszínről tudatva a mentőssel, hogy elmegyek, akkor azért kell fizetnem valamennyi összeget?

Figyelt kérdés
Túl sokat ittam. A helyszínen lévő mentősök kiakarták hívni a mentőket, hogy bevisznek a detoxba. Mondták, hogy most vagy bevisznek és sokat fogok fizetni vagy felállok és elmegyek. Arra nem emlékszem, hogy mondtam, hogy detox, de utána lábra álltam és a másiknak mondtam, hogy elmegyek. Aztán hazamentem. Most parázok, hogy időben lemondták és nem kell fizetnem vagy kijöttek tévesen (téves riasztásért fizetni kell), de akkor már nem voltam ott. (Adataimat tudják)

2012. dec. 22. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem te hívtad ki őket. Így nem te követtél el téves riasztást.
2012. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell fizetned ilyen esetben. Főleg ha nem is te hívtad a mentőt. Mondjuk érdekes az a mentős is aki elenged téged olyan állapotban hogy előtte kihívta hozzád a mentőt. De ez már szakmai kérdés.
2012. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm a válaszaitokat, most megnyugodtam.
2012. dec. 24. 00:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ennyi erővel bárkivel kicseszhetnék úgy, hogy kihívom rá a mentőt, aztán ha nincs semmi baja, fizessen.
2012. dec. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!