Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? (bővebben lent)

Mitől lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

sokszor jön rám hirtelen szédülés, inkább bizonytalanságérzés. Ez pedig hozza magával a többi tünetet..

-Úgy érzem megfulladok a ruháktól, ami rajtam van, és alig kapok levegőt.

-úgy érzem, felgyorsul a szívverésem is.

-izzad a tenyerem, a lábfejem

-remeg a kezem, és néha még a combomban is érzem, ahogy az izmok remegnek.

-érzékennyé válok a fényekre, a hangokra, nagyobb zajra, és nem bírok ottmaradni, ahol vagyok.


Voltam orvosnál, teljes laborvizsgálatot csináltak, a vérképem okés. Fül-orr-gégészeten sem találtak semmit, ideggyógyászaton szintén semmit. Az ideggyógyász beutalt kardiológiára és MRI-re, ill. szemészetre is, azoknak az eredményét várom.


Stresszhatások érnek folyamatosan, de basszus, ez a mai világban majdcsak természetes... Egyetemre járok, edzek, és igyekszem ember maradni, nem pedig egy gép...


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2012. dec. 23. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy stressz,nekem szedülessel kezdödött a panikbetegsegem,mar joval nehany honappal az elsö panik elött.Pszihiaterhez menj,mert kezelesre van szükseged,minnel elöbb annal jobb,ne varj.
2012. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

és nem bírok ottmaradni, ahol vagyok.

ja,ez tipikus a panikra is,ha elfog,en is menekülök,attol függ hol vagyok,ha üzletbe csak kifele.....a helyzettöl függ.

2012. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Mindent akartam hallani/olvasni, csak ezt nem... :(

Ha nem találnak semmilyen szervi eltérést a vizsgálatokon (ami januárig kiderül úgyis), mindenképp az volt a terv, hogy pszichológushoz megyek... mert én is erre gyanakszom.. :(

2012. dec. 23. 13:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!