Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék segitséget kérni...

Hogyishivnak kérdése:

Szeretnék segitséget kérni hogy tudnák fogyni itthon, konditermek nélkül, és hatékonyan. Aki tud jó tippeket, feladatokat írni szivesen meghallgattom?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Youtubon van egy hölgy, nevét nem tudom már, de nála nagyon jó gyakorlatok vannak :) Én például vettem egy elliptikus trénert és azon mozgok, de ajánlom a felülést, a napi 5 evést, de sokszor keveset, ne edd tele magadat, keves cukor több fehérje, ha van rá mod került a kristálycukrot, pl: a Penny marktba van egy mellékiz mentes édesítő, neve: Cologrin (kék színű), ha ez nincs meg akkor nyirfacukor. Egyél teljes kiörlésű kenyeret, ha sulizol akkor uzsonnára teljes kiörlésű zsömit, sága pulykamell, light vaj, light sajt, light (0.1%-os) joghurt. Este 6 után ne nagyon egyél, ha nem bírod max gyümölcsöt. Sok gyümölcsöt és zöldséget fogyassz!Én ezekkel fogytam, ezeket ajánlom neked is!

[link]

2013. jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
először kivizsgálás: pajzsmirigy, inzulinrezisztencia, esetleg hormonok. Csinálhatsz bármit, ha a szervezeted nem támogatja.
2021. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!