Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minimális mennyiségben nyeltem...

Minimális mennyiségben nyeltem le véletlenül arckrémet. Orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Lesz tőle bajom? Veletek is előfordult már?

2012. dec. 28. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi abjod nem lesz. Gondolom miközben az arcod kented,belement a szádba is egy kicsi. Semmi baj - szerintem .
2012. dec. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan hívd fel az ügyeletet, hadd röhögjenek egy jót. :D
2012. dec. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
-.- Miért röhögnének? Utánanéztem a krém összetevőinek (azóta többet nem kenek semmit magamra) és sok benne található vegyszer egyezik a mosogatószerekben és autómosókban lévő vegyszerekkel. Azok lenyelésekor pedig már többen orvoshoz fordulnak...
2013. jan. 3. 22:23
 4/5 A kérdező kommentje:
*fordulnának.. Gondolom nincs az a hülye aki azt iszogatná/eszegetné. De ha azt még a szájuk közelébe sem merik tenni, miért ne félhetnék én ettől a krémtől?...
2013. jan. 3. 22:26
 5/5 anonim válasza:
Régi kérdés, tudom, de ettől még válaszolok: velem is volt már ilyen, és nem lett semmi bajom! :) Nem kell félni!
2015. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!