Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet porckorongsérvem?

Lehet porckorongsérvem?

Figyelt kérdés

3 napot edzettem pihenőnap nélkül,kicsit túlerőltettem a törzsizmamimat(sok hídtartás),már a végén éreztem hogy fáj,azt hittem hogy az izmok fáradtak el.

Aznap este még nem,de másnap a törzsem hátulsó részében kellemetlen érzés jelent meg,ami már a 3. napja tart.

Ha kitapogatom nem fáj sehol,akkor sem ha előrehajolok,ha viszont oldalra végzek törzsfordítást akkor beüt a kellemetlen érzés.

Javult a 3 nap alatt valamennyit azért,elmenjek vele orvoshoz vagy várjak vele még 3-4 napot?

Mennyire lehet súlyos?Nem korlátozza a mozgásom de érzem hogy valami nincs rendben.



2012. dec. 29. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért pont porckorongsérv? A leírásodban semmi nem utal rá, de ha ez megnyugtat, menj orvoshoz. Nem hiszem, hogy bármilyen sürgős kórkép lenne mögötte, amivel rohanni kell.
2012. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jobb lenne elmenni orvoshoz, amint tudsz. nem valószínű, hogy sérv, mert akkor besz*rnál a fájdalomtól, de ha nem pihensz akkor az is lehet a vége.
2012. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én sem tartom valószínűnek,és pont azért kérdezem mert semmit sem tudok róla.Utánanéztem,de nem tapasztalom magamon csak a tünetek egy kis részét...fölöslegesen meg nem akarok menni orvoshoz.

Szerintem pár stabilizáló izomrost szakadhatott el,és attól érezhetem ezt,de akármi lehet

2012. dec. 29. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!