Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ájulás következtében szenvedté...

Ájulás következtében szenvedtél már el agyrázkódást?

Figyelt kérdés

én elég ájulós vagyok,mindig sikerül vagy a szekrény sarkába, vagy kőpadlóra esnem

mindenki aggódott hogy, jujj most tuti agyrázkódás meg minden

de sose fordult elő

nektek volt ?


2009. aug. 25. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Eddig 2x is volt agyrázkódásom, az első egy enyhébb volt, tesiórán estem fejre. akkor csak annyi volt, hogy nagyon álmos voltam, és kb 1 hétig fájt a fejem.

második alkalommal már nem úsztam meg ennyivel. hanyattvágódtam a betonon és úgy vágtam be a fejem, akkor el is ájultam. nem emlékszem, meddig voltam ájult, állítólag 2 percig. utána nagyon rosszul voltam, színes szikrákat láttam, zsibbadtam, sugárban hánytam. napokig bizonytalanul jártam, és sokáig fájt a fejem. de a legidegesítőbb az volt, hogy a memóriámmal sem stimmelt valami pár hétig, állandóan elfelejtettem mindent. de aztán fokozatosan rendbejöttem.

2009. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Amikor megtudtam, hogy meghalt édesapám, elájultam. Ahogy összecsuklottam, elemi erővel csattant a fejem a földön. Mikor fellocsoltak, nagyon rosszul voltam.... Nagyon fájt a fejem, szédültem, hánytam... Üdv: Gyuszi
2010. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom :(

Részvétem.

2010. febr. 11. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 16:11-es vagyok: Köszönöm! Ennek 3 éve már, de szerintem sosem fogom feldolgozni.... Nagyon rossz volt, hogy éreztem, hogy fojtogat a sírás, de nem sírhattam, mert eleve fájt már a fejem, ha meg rákezdek a sírásra, mégjobban fájt volna.... Később persze kijött belőlem:( Sajnálom, hogy sokszor elájulsz:( Én mindíg attól félek, hogy betöri a fejét az ember, amikor beüti. Gyerekkoromban kétszer törtem be a fejem. 3 és 4 évesen. Nem volt semmi.... Azóta is ott a heg... Mindkettőnél agyrázkódást szenvedtem, főleg az első volt komoly. Édesanyám a barátnőjével beszélgetett, mi meg a szobában játszottunk a barátommal. Nekiestem az ágy sarkának fejjel... Pár másodpercig sokkot kaptam, majd amikor felfogtam meg éreztem, hogy fáj, ordítottam. Édesanyám rohant be, mikor meglátott, majdnem elájult. Persze a riadt arcától mégjobban megijedtem, mégjobban ordítottam... Üdv: Gyuszi
2010. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ternészetes, hogy az ember nem felejti el sosem az ilyet. Mondjuk nekem kemény fejem van, strapálom is ilyenkor rendesen. De te vigyázz magadra nagyon. Kívánom, hogy forduljon jobbra az életed ! :)
2010. febr. 11. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) Vigyázok:) Te is!:) Köszönöm szépen, én is minden jót kívánok Neked!
2010. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!