Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatta ezt a gyötrelmes...

Mi okozhatta ezt a gyötrelmes éjszakát?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan, hogy ide való-e a kérdés, de nem tudtam behatárolni.

Az éjszaka nem aludtam valami jól...fogalmazzunk úgy, hogy alig aludtam.


Kezdődött azzal, hogy amikor a párommal jóéjszakát kívántunk egymásnak és mindenki elhelyezkedett a saját alvópózába ( addig álmos voltam ) teljesen kiment az álom a szememből. Az első 30 percben felkeltem és visszaaludtam többször, egyszer pedig nagyon idegesen keltem , mert annak tudtam be a nehéz elalvást, hogy hangos a tv (mindig tv-re alszunk el, szóval ennek nem kellene zavarónak lennie).

Majd a következő..kicsit ijesztő dolog az volt, amikor azt éreztem , hogy az egész testem el van zsibbadva, és csukott szemmel ültem fel "segítséget kérni" a páromtól...persze reggel már fogalmam sem volt hogy ezt álmodtam, vagy megtörtént.

A másik. Arra keltem, hogy a barátom eszméletlenül mocorog, mozgott a matrac és zavart. Megfordultam és egyáltalán nem mozgott, én a hasamon fekve úgy remegtem belülről, hogy azt éreztem. Éreztem, ahogy belülről remegek, sajnos azt nem tudom hogy külsőleg is így történt e. Hevesen dobogott a szívem , úgy éreztem hogy remegnek a karjaim. Nem fáztam.

Majd az éjszaka folyamán megszámlálhatatlan bugyutábbnál bugyutább álmom volt. És nem is tudom hányszor keltem fel. ...

Az álmaim pedig nagyrészt velem kapcsolatos negatív dolgokról szóltak. Mostanában nem alszom túl jól. Hasonló -de nem ilyen rossz - előfordult néhány hete is, amikor , hogy álmodtam, vagy tényleg megtörtént, nem tudom - a barátomat keltegettem sírva. Azt mondja nem emlékszik, szóval álom lehetett, de kezdem kicsit furán érezni magam. Mi okozhatja?


2012. dec. 31. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
alvás paralizis...
2012. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
stressz!
2012. dec. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

napi stressz, feszültség kihat az alvásra,

esetleg megoldatlan ügy, probléma..

2013. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!