Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni! Mit tegyek?

Nem tudok aludni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem merek sötétbe aludni, kivéve ha nem alszanak velem. Egyedül nem merek, mert pánik szerűen felugrok és nem tudom irányítani sem magam, de odarohanok "repülök" az ágyból a villanyhoz és felkapcsolom.

Mindig olyan képek villannak be, hogy az ágyam mellett van ilyen lény, ami csúnya és néz. Szóval kislámpa+időzítőre van állítva a TV. Néha így sem merek aludni. Horror filmekről leszoktam, rég nem néztem mégis bennem vannak a képek, és nem tudom ezeket a gondolataim irányítani. Mit tegyek? Pszichológushoz mennyek stb, ilyeneket ne írjatok kérlek. Hanem saját magamba hogy oldjam meg...Ötletek? 15/L



2013. jan. 2. 01:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy van mikor az éjszaka közepén felébredek. Azt álmodtam a múltkor, hogy felkeltem és nem tudtam megmoccani, pedig volt valami a szobában. Hirtelen mozogni tudtam, a lámpa kapcsolójához mentem, hogy feloltsam de mikor ott álltam a kezem nem tudtam felemelni, és gyengültem el. Visszafeküdtem az ágyba, és sikítani akartam de nem tudtam megszólalni sema kezem felemelni......ez az álom nagyon nagy hatással volt/van rám :( Mit akar ez jelenteni?
2013. jan. 2. 01:20
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Olvass, futkározz a szobádban, tornázz, hallgass zenét, nézz TV-ét és egyszer majd megunod és olyan fáradt leszel hogy azt is lesz@arod hogy Bloody Mary íjjesztget. :D nálam mindig beválik 14/f
2013. jan. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen fordulj szakemberhez. De gyógyszert be ne szedj! Regressziós hipnózissal vagy más terápiával meg lehet keresni az okát. És még 1x gyógyszert nehogy bevegyél akárki is írja fel! Olyan szakembert válassz aki nem ír gyógyszert!
2013. jan. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ilyeszgess basszus Boody Maryvel, mamár pisilni se fogok merni kimenni ><" eszembe kellet jutattnod ááááá
2013. jan. 2. 01:42
 5/5 anonim válasza:
Nem vagy eléggé kimerülve az alváshoz egyrészt. Másrészt meg egy idő után úgyis elhagyod ezt, nem hiszem hogy pszichológus kellene ehhez. Én is ha néha megnézek egy kört, vagy valami másik marhaságot felugrik a pulzusom a sötétbe férfiember létemre.
2013. jan. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!