Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudok elaludni. Mindig hajnal egykor sikerül vagy még később. Már 22 kor vagy 23 kor ágyba vagyok de egyfolytában forgok. És emiatt hogy ilyen későn alszok el nagyon nehezen bírok felkelni. Általában délbe. Ha tehetném sokszor tovább aludnék de van egy 11 hónapos fiam akit nagyon szeretek. Emiatt is szeretnék változtatni. És a párommal is sokat veszekszek emiatt hogy ilyen sokáig alszok. De nem bírok felkelni. Volt már párszor hogy reggel át mentem a fiamhoz de elaludtam a szobájába. Néha fel tudok kelni korán és ébren is maradok(Reggel 5 vagy 8). Mikor a fiam kér enni akkor fel kelek hozzá(Reggel 5kor 8kor és délben). Nem iszok kávét.
2013. jan. 7. 08:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor lefekszel ne arra gondolj, hogy holnap milyen ételt fogsz tenni az asztalra, hanem csak gondold el hogy milyen jó lenne ha...És hogyha nagyon jó az elképzelésed menni fog..Nekem is ez volt.
2013. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!