Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több, mint egy hónapja viszket...

Több, mint egy hónapja viszketek mindenhol, állandóan. Sok piros pötty lesz, sebes lesz a bőr. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már mindenfélére találgatnak, most azt mondják, mindenre allergiás vagyok. Sokszor végiggondoltam, hogy esetleg milyen új dolgot próbáltam ki mostanába vagy kezdtem el használni... De igazából nem lyutottam semmire.

A viszketés már megőrjít, tiszta seb az egész testem. Most körömvirágkrémmel kenegetem, ha viszket.

Bármilyen segítséget nagyon megköszönnék!


2009. aug. 27. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Allergiás lettél! Háziorvos, allergológiai szakvizsgálat, aztán életed végéig eheted a rinokort aquát és a zyrtec - et! Am., ha +ennél 2 zyretc - et, rögtön nem is viszketnél!
2009. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok.... nem használ semmi...eddig legalább is semmi.... kikészít engem is...teljesen ugyan ez a bajom,de nézz meg néhány viszkető kulcsszavas kérdést,hányan panaszkodnak ugyan erre mint mi....de már a f-om ki van ezzel a k-csög viszketéssel,és még az allergia gyógyszere sem segítenek...szerintem nekünk "viszketőknek"...egy közös oldalt kéne csinálnunk,vagy közös csetet létre hoznunk,és beszélgetnünk...csak így tudjuk meg mi lehet ez... orvosok hülyék! Allergia ,rá vágják,és írnak mindenféle szirsz-art ami nem is használ...borzasztó...én is sebes vagyok de 1-2 napon belül elmúlnak a kivakart részen... Decemberben viszont nagyobb foltokba voltak a var-ak rajtam...azthittem ekcéme vagy bárányhimlő de semmi köze nem volt bőrbetegségekhez..allergia...csak rá kellene jönni mire,ha meg nem allergia akkor valami apró baktérium teszi...
2012. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!