Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szívinfarktusnak milyen...

A szívinfarktusnak milyen előjelei vannak? Olyanok írjanak akik már átestek szívinfarktuson.

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szerencsére nem estem t rajta viszont tudok pár dolgot róla van eü multam.

A legtöbbe esteben semmi különös tünete nincs, sőt elötte pár perccel sem tudja még kimutatni az EKG sem. Olyan néha van hogy mondják hogy elötte rossz volt picit aközérzetük de semmi erre utaló nincs scak szimplán olyan rossz közérzet, furán érzik magukat. De mint tudjuk ez sok mindenre utalhat. influenza, megfázás bármi. Sajnos leginkább semmmi elöjele nincsen.

2013. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Olvasva a választ, nem dicsekednék az eü-s előzményemmel. Az infarktus, elégé egyénre szabott. 3 éve nekem epés jellegű rosszulléttel kezdődött. Előtte is volt hasonló, de akkor nem foglalkoztam vele. 3 éve viszont olyan jellegű volt, hogy nem mertem du. fél kettőkor buszra szállni. Családon belül megoldottam a 15 km-es hazatérést, a lányom megkérdezte, hogy hívjon-e orvost a válaszom "azt csinálsz amit akarsz".Ez mentette meg az életem, mert a doktornő azonnal felismerte, hogy nem az epém a ludas, hanem a szívem. EKG, infúzió, rohammentő, 15.44-kor szívkatéterezés 9 nap klinika, színtén infarktusos betegek között feküdtem, de két betegnek sem volt hasonló az infarktust megelőző rosszullét. Azóta napi 7-5-4 szem gyógyszer fogyasztásom, előtte családdal együtt évi 20 szem Algopirin volt a gyógyszer fogyasztás. Egyébként nyugdíjas voltam, vagyok, akkor 64, most a 67. évemet élem, igaz már nem birok akkora terhelést mint előtte.
2014. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!