Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Joghallgató vagyok. Milyen...

Joghallgató vagyok. Milyen memória-agyserkentő szereket szedjek, hogy gördülékenyebben vegyem a vizsgaidőszak akadályait, s hatékonyabban tanuljak?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat szeretnék, ami minél kevésbé káros, s nem igazán vannak melléhatásai.

2013. jan. 11. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

A Ritalin erre a leghatásosabb gyógyszer.

[link]


Magyarországon is ezzel etetik a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavarban szenvedő gyerekeket, rengeteg orvos is szedi. Hatóanyaga Methylphenidate, ami kokainhoz és metaamfetaminhoz hasonló hatású, de a legjobban kikísérletezett relatíve biztonságos drog, partidrognak is használják, gyerekek akiknek felírják sokszor dílerkednek vele. Kockázata az, hogy aki kipróbálja az utána nyitottabb lesz keményebb szerek fogyasztására is.


Google-n érdemes rákeresned.

2013. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Olyan memória-agyserkentő gyógyszerek már pedig nem léteznek amelyeknek ne lennének mellékhatásai. Én főiskolát végeztem. Tisztában vagyok azzal, hogy egyetemen még több a tananyag, viszont alaposan gondold meg hogy vajon megéri-e neked, hogy kiváló teljesítményt produkálj annak rovására, hogy lehet később a pszichiátrián fogsz kikötni ideg összeroppanással.. mert bizony ez is előfordulhat.

A hatékony tanulás elsajátítása nem ajzó szereken alapul. Lehet hogy az idődet kéne ügyesebben beosztanod vagy a tanulás módszertanán változtatnod. És nem utolsó sorban meg kell húzni egy határ vonalat meddig mehetsz el, és van -e értelme folytatni, ép ésszel bírni fogod ezt a tempót a diplomáig? Ember válogatja! Kitartást és jó döntés hozatalt kívánok!

2013. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ritalin? Bravó.


Én nagyon sokat szedtem a Reergint, nekem az bevált.


Igyál sok folyadékot, szedj multivitamint, a zöld tea is jó.

A lecitint is érdemes kipróbálni.

2013. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem ez vált be:

[link]

2013. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy elvégezted-e a jogot vagy még tanulsz, de legális agyserkentő... Ginseng tea, ginkgo biloba tabletta, ezek természetes alapúak. Amúgy szerintem, ha van motivációd, hogy tanulj (gondolom, azért mentél jogra, mert érdekel, ezt akarod tanulni), akkor élénkítőszernek jó a kávé, kóla, fekete tea...
2016. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Neurix viszgavitamin


[link]


Tudom ajánlani ezt,ez ad egy enyhe löketet.De a hatást ne egyből várd.Mielőtt eljön a viszgaidőszaki tanulás előtte kb. 1 héttel elkezdem szedni,mert ha aznap szeded be amikor elkezdtél tanulni úgy nem fog működni.Kell egy kis idő amíg feltöltődik vele a szervezeted.És tudsz tőle aludni.


Brahmi-Himalaya Wellnes márka-t tudom ajánlani.

Nála is az a titok hogy mielőtt keményen elkezded a tanulást előtte egy kicsit töltődnie kell a szervezetnek.Külföldi fórumokon nagyon dicsérik.

És ettől is tudsz aludni.Van hogy folyamatosan szedem 3 hónapig is.Nagyon szeretem <3


Ginseng-Segít koncentrálni,de egy kicsit megnyomja a vérnyomást.


Ginko Biloba-Ez is segít,de ez is megnyomja a vérnyomást és egy kicsit ideges leszek tőle.



Ritalint inkább ne :D

2016. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!