Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a karomban?

Mi lehet a karomban?

Figyelt kérdés
Pár napja azt vettem észre hogy a vállamtól kb. 10cm-re a karomban van valami kis kemény gömbszerűség....nem tudom mi az és mitől lett?! Segítsetek légyszíves hogy mi lehet! Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. jan. 11. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el öcsém orvoshoz, ne legyél már életképtelen. Szerinted itt röntgenlátása van mindenkinek??
2013. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezer féle lehet: izomrádulás, izomszakadás, zsírcsomó, daganat. Menj orvoshoz vazze.
2013. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam mert gondoltam másnak is volt már ilyen...de mindegy köszi
2013. jan. 11. 14:39
 4/8 anonim válasza:
Valószínű hogy húsevőborgár betézett a bőröd alá, menyj el orvoshoz mert ha kikel elkezd belülről megenni.
2013. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolók a kérdés feltevőjét fiúnak képzelik.Ezt a feltevésüket nem tudom mire alapozzák .

Ez csak fiúnál fordulhat elő ?

Na mind 1 Ez egy izom összerándulása is lehet.

Ha mindenki ilyen piszlicsáré dologgal orvoshoz menne,

munka szüneti nap lenne,az orvosok meg éjjel nappal dolgoznának .

2013. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. Azt hogy vazze csak fiúnak lehet mondani szerinted?
2013. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves ötös válaszoló: te meg olyan marha okos vagy, hogy látatlanban diagnózist állítottál fel. Gratulálok. Kretén.
2013. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tuti hogy chip van a karodban.Ilyen már nekem is volt! Az orvosok azt mondták hogy ez egy chip mely a hülyéket találja meg:D
2013. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!